Kdo se bojí, nesmí do lesa

Překonejte strach, odstraňte zábrany! Ještě pořád si myslíte, že nedokážete sami vytvořit umělecké dílo nebo jednoduchou misku ze dřeva? Myslíte si, že je to těžké? V mých lekcích pro začátečníky i pokročilé zjistíte, že se není čeho bát! Pod taktovkou zkušeného lektora budou od Vás třísky jen lítat a brzy zjistíte, že práce se dřevem je relax, zábava a odpočinek.

Kurzy pro začínající a pokročilé řezbáře mají za cíl naučit bezpečně pracovat s řezbářskými dláty, naučit se jak je správně ostřit, udržovat a skladovat. Během zhotovování jednoduchého výrobku (designové misky, reliéfu nebo figurky) si osvojíte různé techniky opracování dřeva a povrchových úprav. Můžete vyrábět i dílo podle svého návrhu. Přineste s sebou skicu -můžete si zhotovit nejdříve hliněný model a teprve potom vytvoříte své dílo ze dřeva.

Termíny víkendových kurzů jsou vypisovány individuálně po dohodě s lektorem. Cena 20.ti hodinového víkendového kurzu je 4.000Kč/1osobu, 6.000Kč/2 osoby a 7.500Kč/3 osoby.

V ceně kurzovného je zapůjčení sady profesionálních řezbářských dlát Pfeil, materiál a prostředky k povrchové úpravě výrobků.

Pro zachování individuálního přístupu jsou kurzy určeny pro dva, maximálně tři uchazeče. Ubytování a stravování si zajišťují účastníci sami.

Řezbářský kurz můžete věnovat i jako překvapení pro Vaše blízké. Po domluvě zašlu poštou nebo emailem na Vaši adresu se jménem obdarovaného.